Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Proste pytanie. Skąd ci pseudonaukowcy mają temperatury sprzed epoki industrialnej, skoro obserwacje meteorologiczne są regularnie prowadzone od powiedzmy 1880 roku? Stek bzdur, mający jak zwykle na celu wyżebranie pieniędzy na kolejne pseudobadania.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)7