Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
...tak my polacy mamy to jedno ze ufamy tym , ktorzy kradli , lub kradno i potem maja pretensje , ze maja zle w kraju - nie ma potwierdzenia jakimi glosami , kto wygral ? i jeszcze robia z niego zaufanego czlowiek , naprawde ktos kiedys dobrze powiedzial Polska to dziki kraj !!!!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(+)4