Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
I znow to samo, slonce lekko przygrzeje, to pisza ze ''planeta plonie''. Za 5 miesiecy zapiz... tak ze emeryci nie beda mogli z powodow finansowych ogrzac domow, beda pisac ze sie zmienia aura. Najlepiej wprowadzic podatki od oddychania wowczas na pewno ''zatrzymamy'' zmiany klimatyczne. Za dzieciaka pamietam poskie zimy po -25 stopni , jak i lata po 33 stopnie. Czy nikt inny tego nie pamieta? BTW moje pierwsze lato w UK (23 lata temu) bylo tak gorace ze bez wiatraka spac nie mozna bylo. Dajcie spokuj z ta propaganda klimatyczna, wszyscy widza ze to sie przeradza w religie i zrodlo kasy!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)9