Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Zasada jest prosta ..jesli by przyjezdzali I pracowali niema problemu ( patrz ukraincybsprzed wojny .cala masa chlopakow z kebabuow wietnamczycy na bazarach) ale lewica zaraz da im mieszkania za glosy zasilki za glosy I mamy nierobow..w USA jeden z politykow stwierdzil ze wystarczy do kilku stanow sprowadzic tylko 100 -200 tys imigrantow I masz wygrane wybory ... u nas qystarczyla pizza w jagodnie a co jak dasz zasilki milionowi ludzi
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)7