Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Nie przyjeżdżają, niech pracują, otwierają biznesy, kupują domy, mieszkania, działki, niech wynajmują, niech zakładają rodziny, rodzą dzieci, płacą podatki, żyją, niech cieszą się życiem w Polsce jeśli nie mogą u siebie w kraju. Potrzebujemy imigrantów, bo Polacy się prawie nie rozmnażają, do tego bywają podli, chamscy, aroganccy i nudni jak flaki z olejem, nam potrzeba ludzi uśmiechniętych i patrzących z optymizmem w przyszłość, cieszących się tym co jest.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)8