Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
A po co piszecie o tym pajacu w UK? To polski wyludzacz pieniedzy w Polsce. Chyba ze on sam to sponsoruje aby wyludzac tez pieniadze w UK juz. Wiadomo ze wwzystkie organizacje charytatwne i podobne zborki to wyludzanie pieniedzy i latwy dochod jak sama nazwa jego latwo... bo 90% przychodu biora dla siebie a moze omkolo 10% wydaja na to co zbieraja aby pokazac kolejnym wplacajacym naiwniakom ze dobrze czynia. Hahaha!!!!!!! i nawet ...gang na koncu mowi ze to wyludzanie jak zule na dworcach change please for alkohol...
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)8