Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Realna pensja w Polsce to takie 4.5 - 5 tysi pl na miesiąc, gdzie wynajem kawalerki z opłatami to około 3 tysiaczków. Technicznie Polak w Biedronce, wspaniałym Niemieckim Lidlu zarabia na miesiąc tyle co ja dostaję zasiłku z Niemiec. To jest coś niesamowitego :D jak łatwo można było osiągnąć dochód pasywny! Wystarczyło, tylko w jUkeji wyrobić zawód na koszt głupiego misia. Wyjechać do Raju w De, pokręcić i wykombinować zasiłek. Haha A teraz mogę leżeć do góry jajami 5 dni w tygodniu. Dziękuję Ci "@..Głupi Misiu" za twoje podatki! Danke schön! Możesz już srać w komentarzach ze złości.....
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)0