Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Z fuchy na czarno u sąsiada pozdro, grill, piwko, bez ZUS-u. Ja tu doję Niemca z Bürgergeld na lewo, a wy na wyspach modlicie się do Farage'a, też Niemca z paszportem. Pluł wam w twarz w kampanii brexitowej, gardzi wami jak psami, a jak tylko referendum wygrał to dał dyla z polityki bo się przestraszył własnego sukcesu. Ofertę negocjatora wyśmiał i cisnął w kąt, a wy i tak całujecie go po rękach jak Głupi Miś i czekacie na zbawcę. Syndrom sztokholmski pełną gębą, pontony płyną, NHS leży. Pozdrawiam z rajskiej Polski
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)6