Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Do_Prawda. Następny nawiedzony. Człowieku, już jest za późno aby rozwiązać problem opalonych w tym kraju. Jest ich zbyt wielu i stanowią potężną siłę ! Można było to robić 20-30 lat temu. To tylko kolejne puste frazesy Farage"a. Najpierw się zabierze za ludzi z Europy, o ile to w ogóle nastąpi.... Tamci są solidarni i zorganizowani aby dać się ruszyć. To może się skończyć krwawa jatką !!!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)6