Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Cicho, bo się wyda, że jednak obywatelstwo brytyjskie jest coś warte :). Na tym portalu niebezpiecznie jest mieć tak wywrotowe poglądy, bo większość odwiedzających to zdrowe polskie cebulaki, którym szkoda pieniędzy na takie głupoty jak zabezpieczenie sobie pobytu w kraju w jakim od lat mieszkają. Wiedzą za to jak na ten kraj ujadać i widzieć w nim wszystko co najgorsze. To chyba jakiś syndrom sztokholmski, bo zdecydowanie normalne to nie jest. Mam nadzieję, że komuszki już długo nie porządzą, a Farage wyczyści ten bałagan w szybkim tempie.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(+)7