Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Ciekawym doświadczeniem było żyć pośród eksterminowanego Narodu, tak mocno z indyktrynowanego, że nie są wstanie używać nazwy koloru stojącego w opozycji do białego. Ciekawe jest to że służby odpowiedzialne za ochronę tych ludzi nie reagują, wojsko, policja, wywiad nic i nikt. Kraj w upadku, w służbie przeciwko własnemu zywicielowi jak rak zjada własnego gospodarza. Oczywiście takim Głupim Misiom co każą tylko wyjeżdżać wszystkim Polakom, z ich Anglii to wszystko jedno. Ważne by oni mogli tylko zostać. No nic pozdrawiam z lezaczka dziś słoneczko w Polsce, jutro idę na 2 dni do pracy.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)6