Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Alez oczywiscie ,ze grozi głod,bo politycy i swiatowy rzad juz dawno go zaplanowali! jak rowniez pandemie i wojny,dlaczego? ,ano dlatego ,zeby ludzie mysleli o tym jak przezyc a nie buntowac sie,strajkowac i protestowac! oni dobrze wiedza ze Oremuz nigdy nie bedzie otwarta! ,ze mogli znalezc nową drogę transportu ,ale po co ?mamy zdychac z głodu i chorob! kiedys karma do was wroci ! za cale zło ktore robicie! i nie chcialabym byc w waszej skorze! bedzie cierpiec wy i wasze rodziny! bo z karmą jeszcze nikt nie wygrał i nie wygra!!!!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)4