Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Tylko ze takie pytanie to prowokacja I szukanie jelenia na sile bo kto bedzie mowi prawde, majac zle zamiary, a statystyki mowia, ze ktos walnie glupote I powie durny zart, czyli to celowe szukanie sensacji I kasy za mandaty, a to To totalne naduzywanie ludkiego zlego samopoczucia. Tylko zalosne jest to, ze czesc spoleczenstwa to cieszy, ale Pl lubi sie gnebic I tak na zmiane I nigdy nie stanie sie cudowne uswiadomienie, ze gnebienie to Brak Szacunku, a moze nawet Naduzycie, bo zly dzien, czy zle samopoczucie to przypadlosc ludzka
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(+)6