Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Tysiace protestujących anglikow to za mało ,miliony mogą coś zmienic....a Anglia powinna byc dumna ,ze jedynego politycznego patirotę!!! ,dlatego Robinson powinien założyc partię i kandydowac na premiera i to bylby cud nad Tamizą....a tymczasem moze wygrac mapet nigel -klamca i oszust Ludzie obudzcie się poki nie jest za pózno.....
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)4