Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Sami stworzyli potwora zabirerajac właścicielom prę do swoich lokalów , jak nie chcesz lokatora to podnosisz czynsz o 30-50% sam się wyprowadzi , dobrego zabrali umowy na czas określony , żeby legalnie się kogoś pozbyć to teraz przynajmniej 1.5 roku , więc ludzie się zabiezpieczaja jak mogą . Owszem nie było idealnie ale stabilnie , teraz najemca może więcej niż właściciel i takie są tego skutki
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)3