Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Jak to problem z przeliczaniem kg na gramy I odwrotnie? To przyklad wspanialej brytyjskiej education. Nawet kalkulatorow nie potrafia uzywac a co dopiero liczyc w pamieci! Uk jeszcze za bytnosci w UE ciagle operowala jednostkami miar uzywanymi tylko w UK w nosie majac unique derektywy. Prosze pijsc do sklepu z wyklafzi Amin czy innym asortymentem pidlogowym! To jest dopiero jazda bez trzymanki!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)0