Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
misja obronna? a kogo będą bronić ? bo do tej pory to usrael i trump chodzacy na pasku zwyrodnialca epstaina Napadli na Iran, a dodatkowo wioski, koscioły w Libanie płoną, 2-3 miliony ludzi musiało opuścic swoje domy. Nie wpominając o ludobójstwie w Gazie. Czy ludzi w Gazie będą brytyjczycy bronić?
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)9