Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
No i po co była ta wojna? Putin i tak dostanie to co zdobył w ciągu pierwszego miesiąca a te 4 lata wojny to była niepotrzebna jatka z podpuszczenia Europy. Judzili i dostarczali broń przy okazji demolując własną gospodarkę. No, żeby się nie okazało, że Europa wyhodowała na Ukrainie niebezpiecznego dżina nad którym nikt po zakończeniu wojny nie zapanuje.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)2