Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Czy ktoś się zastanowił dlaczego Aldi jest najtańszym supermarketem? Cenę za to płacimy my pracownicy najniższego szczebla, którym każe się pracować szybciej,narzuca się targety, straszy się zwolnieniem. Na magazynie Aldi nie są przestrzegane zasady bezpieczeństwa pracy,15 kg skrzynki z owocami i warzywami na paletach są ustawione do wysokości 2.20 m z której to wysokości pracownicy - niscy też - muszą sięgać z narażeniem swojego zdrowia lub życia żeby zrobić zamówienie,pracownicy wchodzą na puste palety co jest zakazane,ale nikt z nadzoru nie zwraca na to uwagi,bo liczy się tylko wynik pracy.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)2