Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Jak zawsze w imie ekoszlenstwa zwykly czlowiek bedzie wykorzystywany finansowo. Unia od dawna ostrzy zeby na podniesienie podatku lotniczego. Bo wiadomo jak bilet podrozeje to bedziesz odpowiedzialny lecac o duzo mniejsze zanieczyszczenie. Lewacie pomysly prowadza do ubozenia sredniej klasy. Dlaczego wyborcy tego nie rozumieja? Bidok nie lata, nie zaplaci za wjazd do miasta bo auta nie ma. Bogatemu wszystko jedno i tak tania linia nie leci. Sciagaja sie kase od tych co jeszcze troche maja a musza ostro zapieprzac na to co maja. Komuna w czystej postaci.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)3