Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Thames Water, i tak ma już najwyższa cenę, jeśli porównamy z innymi dostawcami. W Londynie i okolicach maja monopol. Ponad 800£ trzeba rocznie placic i płakać. Pomyśleć że znowu maja chrapkę na kolejne podwyżki. Woda to produkt bez którego nikt nie da rady żyć i się obejść, spółka powinna być państwowa.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(-)6