Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Dobrze ze nie zamknela z dzikimi polami w ciagu dnia na granicy bylo ponad 10 tys ,mlodych ,a w druga strone jada nasi na szkolenie ze zwalczania dronow, reszta ma beke z poliniakow siedza sobie w ukropolin, jest dobrze, w Wietnamie nazywali sie doradcami tu trenowac beda ich ,oj nie za madra ta nacja zamieszkujaca ukropolin
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(-)7