Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
I bardzo dobrze, że nie ma mieszkań i są drogie. Przynajmniej tacy jak ty wyjadą stąd. Trzeba było się uczyć, inwestować w siebie, rozwijać a nie balowsc i teraz płacz bo pracujesz za najniższą krajową, bo nic nie odkładasz. Niestety, bez kwalifikacji gdziekolwiek pojedziesz zawsze będziesz pracował za najniższą krajową nawet w Polsce.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)2