Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Wczoraj w całym wolnym dniu dzięki niemieckiemu podatnikowi, przeglądałem YouTuba. Wyskoczyły mi obrady w gówno kraju, a oni dyskutowali coś o " anti islamo.. " , sprawdziłem specjalnie dla was o czym mowa : " https://www.gov.uk/government/news/government-launches-working-group-on-anti-muslim-hatredislamophobia-definition " W skrócie w kraju patologii i gówna rasiści chcą wam się dobrać do d**y za jaką kolwiek krytykę kebaba pójdziecie do pierdla . Niezły Ten Jukejski Raj - hahah . Pozdrawiam już z leżaczka.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)3