Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
W Niemczech czekają mieszkanka i to dość tanie lepiej czasem tańsze niż w Polskim raju. Jeżeli ktoś woli zapleśniałą norę gratis astma w gówno kraju to jego wybór. Najważniejsze że jest praca na lini produkcyjnej razem z patologią bez zębów, a rano szczur przebiega drogę na szczęście. Pozdrawiam z łóżeczka jeszcze idę spać dziś chyba wstanę o 12, trzeba się wysypiać. Kochani podatnicy z Niemiec zadbali o moje małe prywatne szczęście . Szczerze nie dziewie się inżyniera po co praca skoro Polacy w UKejach pracują na nich.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)1