Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
pracujac na caly etat w Londynie jest ciezko wynajac cos w miare godziwego. A benefici dostaja mieszkania w nowych apartamentach, dlug rosnie na nich bo nie placa nawet tej podstawy, ale mieszkac dalej moga. Gdzie tu mowa o pomocy. Nie chce sie im pracowac bo po co.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(+)8