Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Tutaj już jest taka patologia że to jest koszmar nie ma żadnych mieszkań na wynajem, a na te które są prywatnie aplikuje nawet 100 osób na jedno mieszkanie to jest kraj patologii i g...a niczego więcej. Mało tego mieszkania cały czas idą w górę mówię o wynajmie to jest typowa patologia najgorszy kraj na świecie.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)6