Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Unia sluzy jedynie lobbystom, nikomu wiecej. Pogonic to cale towarzystwo na 4 wiatry. Z podatkow europejczykow, nakladaja na obywateli zakazy, nakazy i podatki. W tej formie unia musi upasc, inaczej erupejczycy dadza sobie nalozyc na glowe homonto.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)3