Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Ponieważ nie zrobili na granicy statusu vizowego .Sodzili ze skoro aplikowali na status osiedlonych to ich nie obowiązuje. Nic mylnego .Osoby ktore nie posiadają statusu tymczasowego lub osiedlonego powinny aplikować o status vizowy ,np. vize rodzinna ,lub inną. Brytol nie jest wyrozumiały.
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(+)5