Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Do_Kornik --- 100% RACJA !!! Ta nacja to totalne brudasy i flejtuchy !!! Higiena osobista to dla nich abstrakcja - oczywiście nie dla 20-30% populacji. Grzybica rąk i nóg to już pandemia w tym kraju. Unikam, jak tylko to możliwe publicznych toalet w UK - szczególnie dwójki ... Miliony przybyszów z Afryki i Azji mieszkających w tym kraju, przestrzega higieny jak cywilizowani ludzie. Nie mycie rąk po skorzystaniu z toalety to normalka w Brytoli na miejscu i za granicą!!!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 4(+)6