Menu

Wyślij zgłoszenie o nieprawidłowości

Dotyczy:
Anglia, jeśli chodzi o toalety to jest syf niespotykany, w każdym markecie jak idę się wylać, zawsze ktoś sra, zawsze! Rzadko kiedy ktoś ręce myje po skorzystaniu, przez tych angielskich brudasów z zagrzybialymi stopami to już nawet odpycha żeby jechać na wakacje i spać tam gdzie oni bywają, teraz jak pogoda taka przyjrzyjcie się im stopom, w sklepie, w autobusie, na przystankach, póki odsłonięte i widać ich poziom higieny. Obrzydlistwo!
Tymczasowa nazwa:*
Zaloguj się aby dać komentarz na swoją unikalną nazwę.
Email:*
Telefon:
Treść zgłoszenia:*
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(+)8