Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1212021 /
24 marca

TIK TAK :)))

South East England Buckinghamshire
London
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Dzien dobry, czesc I czolem!:) Calkowicie hmmm normalny, nie zmanieryzowany, inteligetny, pozytywnie zakrecony 36 latek z dystansem do siebie I ogromnym sercem poczuciem humoru dla reszty Swiata poszukuje swego Slonca na codzien I gwiazdy na kazda noc!!! Wiec zapraszam wszystkie zainteresowane, odwazne I realne Panie do kontaktu! Z powazaniem I uszanowaniem L. Ps: Nim czas ucieknie przejedzmy sie Mleczna Droga zanim obrocimy sie w Gwiezdny Pyl!!!

Kontakt


L
+44 7593743Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama