Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1217701 /
14 maja

Może czas coś zmienić?

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Hej!

Chciałbym odmienić Twoje samotne wieczory w radość, taniec
i zabawę. Poranki w uśmiech i poczucie szczęścia.
Szukam dziewczyny nie tyle idealnej, co idealnie nadającej na tych samych falach. Chciałbym tylko abyś była taką jaką jesteś!
Coś o mnie... 28-letni, wysoki, wykształcony,
z poczuciem humoru, zdecydowany i konkretny mężczyzną. Wiem czego chcę od życia i realizuję swoje plany, więc jeśli, Ty wiesz to postarajmy się połączyć nasza wiedzę... Nie oglądam się za siebie, ale idę naprzód.
Mam taką dziwna pasję- uwielbiam dbać o moja wyśnioną kobietę... lubię patrzeć na to jak jest szczęśliwa, chcę spełniać jej zachcianki- materialne, duchowe oraz te cielesne. Uśmiech i radość to najwspanialsze prezenty dla mężczyzny.
Czy zechcesz uśmiechnąć się do mnie?
Być ze sobą wcale nie oznacza, że ma być nudno... wystarczy żyć
z fantazją. Wszystko zależy od tego czy mamy sobie odrobię szaleństwa- jest ono niezbędne, żeby się nie nudzić, a wspólne przebywanie nie stało się męczące. Losowi trzeba wychodzić naprzeciw,
bo jeśli zamkniemy się w swoich czterech ścianach
i w tym, co jest dla nas najważniejsze to, to nie mamy czasu,
aby otworzyć się na innych...
Jeśli czujesz, że mogłabyś być zainteresowana nawiązaniem znajomości to odezwij się :)

Miłego dnia!

Kontakt


Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama