Menu
Nr ogłoszenia: 1236378 /
7 listopada

Lubisz sport kino teatr itp..ale czujesz się samotny...

Londyn Wsch.
Leyton
Wspólne wyjścia, sport, rekreacja

Treść ogłoszenia


Hej jestem  Londynie  Wschodnim już prawie 15 lat od kiedy wyprowadziła się córka pomimo pracy i przyjaciół czuje się samotna w tym zwariowanym mieście.Bardzo lubię sport czynnie codziennie,mam szczupła sylwetkę średniego wzrostu blondynka wiek 47 ale spokojnie wyglądam młodziej 😊jeśli w podobnym wieku jesteś i troche samotny bez podtekstow to czekam ipozdrawiam Asia.

Kontakt


Joanna

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama