Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1209813 /
17 kwietnia

Gdzieś jesteś lecz nie wiadomo gdzie.

Londyn Zach.
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam
Moje ogłoszenie kieruję do Pań które nadal poszukują swego szczęścia w życiu, swojej drugiej połowy na resztę życia. Każdy z nas niesie przez życie swòj bagaż doświadczeń. Niekiedy jest ciężko, zwłaszcza jak towarzyszką naszej podróży jest samotność. Podobno sami kreujemy swoją przyszłość , więc postanowiłem wykreować swoją. Może nie najlepszym pomysłem jest kreowanie jej poprzez takie ogłoszenie , lecz cel uświęca środki. A więc szukam szczupłej Pani , bo sam taki jestem ,do lat 50 , lubiącej wieczorne spacery ,stare ballady rockowe , szanującej takie wartości jak zaufanie , szczerość ,wierność. Ją lat 52 ,wzrost 168 cm. , pracujący , stabilny finansowo , moje hobby to rysunek i malarstwo. Jeśli będziesz zainteresowana pisz śmiało. Pozdrawiam Piotr.

Kontakt


Piotr

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama