Nr ogłoszenia: 1324452 /
22 kwietnia

Mieszko rekrutuja do swojego sklepu Mieszko -Streatham (SW16 1DS) -Manager sklepu/Zastępca Managera

Londyn
Sprzedaż, Obsługa klienta
Czas nieokreślony

Polskie Supermarkety Mieszko poszukują kandydatów na stanowiska:

Manager sklepu / Zastępca Managera

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia w branży spożywczej.

- Doświadczenie na stanowisku wędliniarskim.

- Umiejętność zarządzania zespołem.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

- Gotowość do pracy 50 godzin tygodniowo, 5-6 dni w tygodniu, włącznie z weekendami.

- Referencje z poprzednich miejsc pracy.

Aby zostać menadżerem sklepu, musisz

- Koncentrować się na biznesie i dążyć do sukcesu.

- Dostarczać wyjątkową obsługę klienta.

- Być energicznym i inspirującym dla zespołu.

- Komunikować się skutecznie, być innowatorem i umieć rozwiązywać problemy.

- Dążyć do rozwoju kariery w zarządzaniu.

Obowiązki:

- Przygotowywanie zamówień i przyjmowanie dostaw.

- Organizacja i nadzorowanie pracy personelu, w tym rekrutacje i szkolenia.

- Motywowanie zespołu do osiągania celów sprzedażowych.

- Analiza i raportowanie wyników sprzedaży, optymalizacja kosztów.

- Reagowanie w niestandardowych sytuacjach.

- Dbanie o wizerunek sklepu zgodny ze standardami firmy.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w przedziale od £28 000 do £34 000 rocznie (do negocjacji, w zależności od doświadczenia).

- 20 dni płatnego urlopu + 8 dni świąt ustawowych.

- Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: praca@mieszko.co.uk

    Kontakt

    Mieszko
    Bala Puspanathan

    Wiadomość:*
    Imię i nazwisko:*
    Twój email:^
    Twój telefon:^
    Pytanie aktywujące:*
    Wpisz w pole wynik: 4(+)0
    * - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!

    Porady Bezpieczeństwa

    Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

    1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

    2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

    3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

    4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

    5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

    6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

    7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

    8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.