Nr ogłoszenia: 1315691 /
25 kwietnia

KIEROWCA WYWROTKI - OPERATOR

£110£130na rok
Londyn Pd.-Zach.
Kierowcy, Transport, Autoservice
Czas nieokreślony

Treść ogłoszenia

Jesteśmy firmą działającą w branży „Construction/Property Maintenance”.

Zatrudni osobę na stanowisko KIEROWCA WYWROTKI - OPERATOR

Zakres obowiązków:

- wywóz śmieci (wywrotka)

- wywóz śmieci gabarytowych typu meble, materace, lodówki itp

- porządkowanie terenów zewnętrznych – usuwanie śmieci, zamiatanie, koszenie trawy,

   przecinanie żywopłotów, zbieranie liści, okazjonalnie czyszczenie powierzchni myjka ciśnieniową,

   oprysk chwastów

- drobne prace naprawcze, remontowe (złota rączka)

- likwidacja i opróżnianie mieszkań, przygotowywanie mieszkań do remontu (zrywanie dywanów, rozbijanie mebli itp.)

- zaopatrzenie materiałów budowlanych

Wymagania:

- settled status

-angielskie prawo jazdy kategorii „B” (max 3 punkty)

-doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych (VAN)

-wiek powyżej 25 lat

-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

-znajomość Londynu

-dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność

-sprawność fizyczna, praca powiązana jest z wysiłkiem fizycznym (załadunek, rozładunek)

-znajomość materiałów budowlanych stosowanych w UK.

- elastyczność w podejmowaniu zastępczych zadań w razie potrzeby (pomoc w drobnych pracach

  budowlanych/ ogrodowych)

-odpowiedzialność, rzetelność i chęci do pracy

-niekaralność

-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz/lub o odpowiedz na poniższe pytania

na nasz e-mail commercial@martin-pm.co.uk

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

1. Zatrudnienie w ostatnich 3-5 latach, nazwa firmy oraz zakres obowiązków.

2. Proszę wymienić zadania których nie możesz lub nie chcesz wykonywać.

3. Proszę podać kategorie posiadanego prawo jazdy oraz ilość punktów karnych.

4. Proszę określić poziom znajomości języka angielskiego.

5. Proszę podać kod pocztowy miejsca zamieszkania lub dzielnice Londynu.

6. Proszę o podanie wieku.

7. Mocne strony, dodatkowe umiejetnosci, kwalifikacje.

8. Proszę o podanie oczekiwanej stawki godzinowej/dziennej

    Kontakt

    MarcinSzewczyk
    Agnieszka

    Wiadomość:*
    Imię i nazwisko:*
    Twój email:^
    Twój telefon:^
    Pytanie aktywujące:*
    Wpisz w pole wynik: 4(-)5
    * - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
    ^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

    Porady Bezpieczeństwa

    Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

    1/8Aplikując o pracę nie należy podawać swoich danych bankowych czy wysyłać pieniędzy/kaucji.

    2/8Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

    3/8Pod żadnym pozorem nie podawaj "kodów autoryzacyjnych" ani innych informacji przesłanych do Ciebie smsem.

    4/8Sprawdź wiarygodność pracodawcy np. ile lat firma istnieje na rynku, czy jest zarejestrowana w Company House.

    5/8Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

    6/8Nie pobieraj formularzy/aplikacji z płatnych serwisów.

    7/8Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

    8/8Nie działaj pod presją, w pośpiechu, w obawie, że możesz przegapić jakąś szansę. Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.