Menu
Nr ogłoszenia: 1235604 /
4 August

CAFE - BISTRO

£25000
Londyn
Park Royal
Sprzedam
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO CAFE - BISTRO

Treść ogłoszenia


Sprzedam Cafe z 10 letnia historia czyli  wyrobionym/wypracowanym miejscem , stalymi klientami i stablina pozycja. Potencjalny nowy wlasciciel nie musi sie obawiac ze bedzie dokladal do interesu ( ksiegi utargow etc. do wgladu osob powaznie zainteresowanych ) 

Cafe znajduje sie w zaglebiu przemyslowym Park Royal NW10 , jest w pelni wyposazona i gotowa do przejecia .

Godziny otwarcia to 6.30 am do 3.30 pm od poniedzialku do piatku ( jak nowy wlasciciel bedzie chcial otworzyc w sobote oraz Niedziele to jest potencjal bo klienci pytaja ). 

Mamy bardzo duzo Polskich klientow i mozna tu bardziej nacisk polozyc na Polskie jedzenie bo przyjezdza , przychodzi coraz wiecej polakow na np. zurek z ktorego knajpka slynie. Pytaja tez o tygodniowe abonamenty z dowozem 

Potencjalny wlasciciel w momencie przejecia bedzie mial nasza pomoc codziennie przez dwa tygodnie zeby pokazac jak sie ja prowadzi, co sie gotuje, co klienci lubia najbardziej oraz gdzie sie kupuje produkty , jak sie obsluguje sprzet oraz co najwazniejsze zapoznamy go z klientela ktora bedzie bardzo zainteresowana nowym wlascicielem :-)


Reklama

Kontakt


Jan
+44 7545707Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(-)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama