Menu
Nr ogłoszenia: 1136594
/
4 września
Online: 795 dni

Piaskowanie ciśnieniowe cześci, na sucho i mokro

West Hampstead
Londyn

Naprawy, Autoserwis

  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Piaskowanie ciśnieniowe cześci, na sucho i mokro Piaskowanie ciśnieniowe cześci, na sucho i mokro Piaskowanie ciśnieniowe cześci, na sucho i mokro

Treść ogłoszenia


PIASKOWANIE CIŚNIENIOWE METODA NA SUCHO I POD CIŚNIENIEM METODA NA MOKRO, MALOWANIE PROSZKOWE!!

MASZ DOŚĆ SKROBANIA FARBY I RDZY Z GRZEJNIKA, KOMINKA, FELGI, CZĘŚCI ZAWIESZENIA, CZESCI MOTOCYKLOWYC,  ZACISKÓW HAMULCOWYCH I INNYCH ELEMENTÓW METALOWYCH LUB ALUMINIOWYCH - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI BĘDZIEMY W STANIE POMÓC.

Miło nam zaoferować Panstwu usługę piaskowania oraz malowania większości elementów metalowych i aluminiowych. Mamy piaskarki kabinowe jak i pomieszczenie do piaskowania większych elementów o wymiarach nie przekraczających 2 x 2 metrów (możliwe będzie wypiaskowanie dłuższego elementu (około 2.5m) ustawiając go po przekatnej). Jesteśmy w stanie wykonać malowanie metodą proszkową elementów nie przekraczajacych wymiarów około 1 x 1.5 metra. 

 

Przykłady kosztów piaskowania: felga aluminiowa od £25 (w cenę wliczone jest chemiczne usuwanie farby i piaskowanie końcowe). Zabytkowy grzejnik o wymiarach 1200x60 - około £250. 

Cena może byc niższa lub wyższa zależne jest to od stanu i struktury danego elementu np. kompleksowy element w połączeniu z wielką ilością farby bedzie trudniejszy do wypiaskowania i zajmie to więcej czasu. 

Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o wysłanie kilku zdjęć na email info@fawheels.co.uk lub kom. 07966170469 Piotr, 07912760161 Paweł (Również używamy aplikacji WhatsApp)

Wszystkie podane ceny nie zawierają podatku VAT. 

Nasz Adres:

West Heath Yard, 174 Mill Lane,

West Hampstead

London, NW6 1TB

Biuro: 02074350941

www.fawheels.co.uk

info@fawheels.co.uk

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Reklama

Kontakt


First Aid Wheels
Piotr Misiewicz
+44 7966170Wyświetl numer
+44 7912760Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(-)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/7Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

3/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama