Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1150673 /
13 czerwca

***WIELKA DWOJKA NA HAYES *** NOWY DOM ***

£129Na tydzień
Londyn Zach.
UB3 2FE Hayes
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 23 czerwca
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
***WIELKA DWOJKA NA HAYES *** NOWY DOM *** ***WIELKA DWOJKA NA HAYES *** NOWY DOM *** ***WIELKA DWOJKA NA HAYES *** NOWY DOM ***

Treść ogłoszenia


  

Do wynajecia duzy jasny pokoj w nowo wybudowanym spokojnym domu na Hayes, 5 minut od stacji Hayes & Harlington z latwym dojazdem na Ealing / Uxbridge / Northolt / Heathrow etc.

 

  • Pokoj jest bardzo dobrym standardzie w nowym budownictwie bez problemow z wilgocia, temperatura albo halasem. Pokoj posiada nowe meble i bardzo duza ilosc wolnego miejsca.

  • W domu nie ma przeludnienia, wszyscy sa bardzo spokojni, przyjacielscy i na poziomie. W domu znajduja sie 4 lazienki i bardzo duza, w pelni wyposazona kuchnia z jadalnia.

  • Mamy tez ogrod i miejsce w garazu na dodatkowe rzeczy jesli jest taka potrzeba.

  • Bardzo dobry dostep do duzych supermarketow i polskich sklepow

 

Szukamy dojrzalej osoby bez nalogow z praca na pelen etat (full time), ktora chca zyc bez patologii w normalnym domu. Cena za pokoj to £129 na tydzien, wszystkie oplaty, w tym dostep do super szybkiego internetu, wliczone.

Pokoj dostepny od 23 Czerwca. Prosze o kontakt na telefon 07809376763.

Pozdrawiam, Magda

 

 

 


  

Reklama

Kontakt


Magda
+44 7809376Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(+)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama