Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1173296 /
12 sierpnia

FAJNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE W SPOKOJNEJ OKOLICY

£230.76Na tydzień
Londyn Zach.
W73TR Hanwell
Mam do wynajęcia
Dom, mieszkanie - 1 sypialnia
Dostępne od: 12 sierpnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
FAJNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE W SPOKOJNEJ OKOLICY FAJNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE W SPOKOJNEJ OKOLICY FAJNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE W SPOKOJNEJ OKOLICY

Treść ogłoszenia


Witam. Mam do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie 1 pokojowe w spokojnej okolicy. Niedaleko stacji metra BOSTON MANOR oraz autobusów 195, E8, 207, 427, 483, N83, N207. W pobliżu dużo sklepów - Mleczko, Lidl, Costcutter, Poundstretcher oraz wiele restauracji. W okolicy zjadują się dwa parki dobre do spacerów z dziećmi. Bardzo dobra komunikacja na Ealing Broadway. Jeśli jesteś zainteresowany/ana w pierwszej kolejności proszę o sms! ponieważ pracuje i nie mogę odebrać telefonu. Kontakt telefoniczny najwcześniej po godzinie 15. Nie odpowiadam na maile. 

Pozdrawiam Gosia

Reklama

Kontakt


Gosia
+44 7985178Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama