Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Spotkanie autorskie z Jakubem Tylmanem oraz warsztaty dla nauczycieli

Spotkania
Spotkanie autorskie z Jakubem Tylmanem oraz warsztaty dla nauczycieli
Zapraszamy wszystkie dzieci na kolorowe warsztaty z okazji zbliżających się wakacji oraz nauczycieli na warsztaty, które pomogą im kolorować lekcje i szkołę od nowego roku szkolnego!

We invite all children to colorful workshops on the occasion of the upcoming holidays and teachers to workshops that will help them color their lessons and school from the new school year!

 

Spotkanie autorskie z dziećmi - 12:00-13:00

Spotkanie autorskie i warsztaty z nauczycielami - 13:00-15:00


Możliwość zakupu książek z autografem autora. 


Wstęp wolny!

 

Link do zapisów na spotkanie:

 

jakub.tylman@kreatywnaedukacja.com.plJakub Tylman

Pedagog, który z pasją zmienia polską szkołę. Nauczyciel przedmiotów artystycznych i inspirujący swą kreatywnością twórca nowoczesnych projektów edukacyjnych oraz nieszablonowych rozwiązań w edukacji, dla którego "niemożliwe nie istnieje". Autor edukacyjnych książek dla dzieci oraz książki dla nauczycieli i rodziców pt. "Jak pokolorować szkołę". Inicjator ogólnopolskiej kampanii społecznej "Szkoły bez zadań domowych" i akcji "kolorowe świadectwa". Członek Rady programowej fundacji "Teach for Poland". Ambasador programów edukacyjnych Be.Net oraz Be.Eco. Publicysta i ekspert w zakresie edukacji w prasie, radiu i telewizji.

 

Laureat nagrody imienia Ireny Sendlerowej "Za naprawienie świata", wyróżniony Nagrodą im. Janusza Korczaka oraz w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku 2022, a także Zwycięzca Plebiscytu Radiowej Czwórki NIEPRZECIĘTNI. Odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania, Laureat nagrody niezależnego jury i nagrody publiczności w I edycji ogólnopolskiego konkursu eduSensus Education Awards - tytuł Pedagog Roku.


 


OPIS WARSZTATÓW DLA NAUCZYCIELI:


JAK POKOLOROWAĆ SZKOŁĘ - spotkanie poświęcone przedstawieniu wielu inspirujących rozwiązań jak odmienić szkołę nie tylko wizualnie, ale również programowo. Jak sprawić by szkoła była miejscem rozwoju młodego człowieka, ale również jego drugim domem. Miejscem, w którym będzie chciał być i realizować swoje pasje i marzenia. Podczas spotkania omówię  działania modelu szkoły, która racjonalizuje ilość prac domowych. Gotowe konkretne rozwiązania oparte na badaniach oraz ewaluacji własnej kilkuletniej pracy w tym programie, którego jestem jednym z autorów i propagatorów w Polsce. Zajęcia mają charakter warsztatowy.

Adres:
POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
wstęp wolny
Otwórz w Google Maps