Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Nosowska w Manchesterze i Londynie!

Koncerty
Nosowska w Manchesterze i Londynie!
Trasa koncertowa Nosowskiej zatytułowana "Widzimy się wieczorem" to niezwykła muzyczna uczta dla fanów twórczości artystki.

An extraordinary concert tour featuring the unconventional artist Nosowska is coming to Manchester and London in April. Book your tickets while they are still available!

 

NOSOWSKA

"Widzimy się wieczorem"

Trasa koncertowa

 

Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia – za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Album "DEGRENGOLADA" ukazał się w maju 2023. Na płycie pojawiły się single – czerwona "Przytomna", zielone "Runo" i żółta "Piękna Degrengolada". Za każdym z tych utworów i barw artystka ukryła różne znaczenia i emocje do rozszyfrowania dla swoich słuchaczy. Artystka znowu na przekór trendom – nie stara się o poklask i nie łasi do szerokiego odbiorcy. To są piosenki dla ludzi, którzy lubią, kiedy muzyka coś znaczy.

W trakcie koncertów Nosowska pokaże zupełnie inne oblicze "Degrengolady". Kolory zamieni na monochromatyczny minimalizm, a ruch w skupienie.


Nosowskiej będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie:

Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski.

Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu "DEGRENGOLADA", ale także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

 


06.04 Manchester Academy 2

godz. 20:00

Bilety:

FB:

 

07.04 Londyn Electric Brixton

godz. 19:00

Bilety:

FB:

Adres:
Electric Brixton
Town Hall Parade
Londyn Południowo Zachodni, SW2 1RJ
Data i czas:
Cena:
w opisie
Otwórz w Google Maps