Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Niespodziewany powrót: Olbrychski i Karolak w duecie komediowym!

Teatr, Kino
Niespodziewany powrót: Olbrychski i Karolak w duecie komediowym!
Tylko jeden spektakl w Londynie! Jedyna szansa, aby zobaczyć ten skład na jednej scenie!

A thicket of various threads that intertwine into an excellent comedy-drama - this is "Unexpected Return", a show with an all-star cast, including Daniel Olbrychski and Tomasz Karolak. It is excellent theater entertainment for demanding audiences.

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienity komediodramat – to właśnie "Niespodziewany powrót'', czyli spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, bo na scenie zobaczymy Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka. To doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni.

W "Niespodziewanym powrocie'' Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Autor: Serge Kribus
Przekład: Bożena Puchalska
Fotografia: Grażyna Gudejko
Obsada: Daniel Olbrychski, Tomasz Karolak

Data: 09.12.23
Miejsce: The Logan Hall, London WC1H 0AL

Bilety w cenie od 41,55 GBP można zakupić przez .

Adres:
Logan Hall
Londyn Centralny, WC1H 0AL
Data i czas:
Cena:
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama