Menu

LSE POLISH ECONOMIC FORUM: "Zmiany: Rok bezprecedensowych zawirowań"

SeminariumOnline
LSE POLISH ECONOMIC FORUM: "Zmiany: Rok bezprecedensowych zawirowań"
W dniach 13-15 kwietnia 2021 r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji LSE Polish Economic Forum organizowanej przez polskich studentów London School of Economics and Political Science.

Temat przewodni tegorocznego Forum to: "Zmiany: Rok bezprecedensowych zawirowań” ("Changes: After a year of unprecedented disruption”), a motywem graficznym został wybrany obraz Stanisława Witkiewicza "Stworzenie Świata”. Tegoroczna edycja Forum przypada bowiem w czasie globalnej pandemii, która gruntownie zmieniła spojrzenie na gospodarkę, radykalnie wpłynęła na zachowania konsumenckie i podejście do kwestii ochrony środowiska.

Temat konferencji doskonale oddaje dynamiczne procesy zachodzące obecnie na świecie i odnosi się także do wirtualnej formuły wydarzenia.

Udział w konferencji potwierdzili już m.in. prezeska Empiku Ewa Szmidt-Belcarz, europosłanka i prezeska Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska, poseł na Sejm RP Paweł Kowal, prezeska LUX MED Anna Rulkiewicz oraz ekonomista Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju i były minister finansów Mateusz Szczurek.

Formuła online to nie tylko wyzwania organizacyjne, ale i nowe możliwości. Dzięki przeniesieniu Forum do świata wirtualnego, konferencja po raz pierwszy w historii będzie otwarta za darmo dla nielimitowanej liczby uczestników.

Szczegółowe informacje dotyczące Forum wraz z opisami paneli oraz linkiem do rejestracji dostępne są na stronie .

Reklama
Ostatnio dodane
Reklama