Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"U progu niepewnej dekady"- konferencja LSE SU w Londynie

Seminarium
"U progu niepewnej dekady"- konferencja LSE SU w Londynie
Studenci London School of Economics and Political Science zapraszają na dyskusję o przyszłości Polski.

LSE SU Polish  Economic Forum 2019 to dwudniowa konferencja, której celem jest dyskusja o politycznych i ekonomicznych wyzwaniach, z którymi mierzy się Polska.

Podczas konferencji odbędą się cztery panele podejmujące tematy przyszłości naszego kraju i Europy w kontekście polityki, finansów, przemysłu i technologii. Tytuły planowanych paneli to: “The Looming Downturn” (“Widmo Kryzysu”), “The Winner Takes it All” (“Zwycięzca bierze wszystko”), The Unmined Potential (“Niewydobyty potencjał”) i “Quo Vadis Europe” (“Europo, dokąd zmierzasz?”).
Największym atutem Forum są zapraszani przez nas goście – liderzy polskiego biznesu i polityki, którzy sprawiają, że nasza inicjatywa z roku na rok przyciąga coraz większe zainteresowanie studentów, mediów i środowiska biznesowego w Polsce. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili już: minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz, członek Parlamentu Europejskiego Dariusz Rosati, Rafał Mliczarski (LOT), Michał Krupiński (Bank Pekao), Tomasz Czechowicz (MCI), Marta Krupinska (Azimo), Wojciech Fedorowicz (TDJ), Małgorzata Kołakowska (ING), Sławomir S. Sikora (Citi Handlowy), historyk Adam Zamoyski i Jacek Poświata (Bain & Company Polska).

Sobota, 9 marca 2019, godz. 9:00
The Light at Friends House

173-177 Euston Road NW1 2BJ

Wydarzenie jest biletowane - rejestracja i bilety są dostępne TUTAJ

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/371884176703842/

Adres:

The Light at Friends House
173-177 Euston Road
Londyn, NW1 2BJ

Data i czas:

Cena:

w opisie
Otwórz w Google Maps
Reklama

Ostatnio dodane