Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jazz Café POSK: Tomasz Bura Group with Rouhangeze and Guests + JAM SESSION!

Koncerty
Jazz Café POSK: Tomasz Bura Group with Rouhangeze and Guests + JAM SESSION!
Ekscytująca Grupa Tomasza Bury wraz z wokalistką Rouhangeze i specjalnymi Goścmi zapewnią wciągający i dynamiczny wieczór z muzyką na żywo, którą przygotowali specjalnie dla Jazz Café POSK, i w ramach którego nastąpi wspólne JAM SESSION!

The exciting Tomasz Bura Group, along with vocalist Rouhangeze and special guests, will provide an engaging and dynamic evening of live music specially prepared for Jazz Café POSK, featuring a collaborative JAM SESSION!

 

Drodzy Miłośnicy Muzyki, przygotujcie się na magię, którą z dumą prezentujemy wraz z Grupą Tomasza Bury z Rouhangeze & Special Guests wraz z JAM SESSION!

 

W pierwszym secie poznacie niesamowite brzmienie Grupy, na której czele stoi pianista i klawiszowiec Tomasz Bura wraz z ekscytującą wokalistką Rouhangeze!

Jak zachwalał Chris Philips z Jazz FM, Tomasz Bura Group to: "Jeden z najlepszych obecnie zespołów na brytyjskiej scenie jazzowej. Inspirująca muzyka, która Cię przepełni, genialnie skomponowana i wykonana z ewidentną synergią i radością".

Następnie wieczór będzie kontynuowany interaktywnym drugim setem, podczas którego zaprosimy muzyków ze wszystkich środowisk i gatunków do wspólnego JAM SESSION! To szansa dla artystów na spotkanie, wymianę pomysłów i wzajemne inspirowanie się poprzez spontaniczne poszukiwania muzyczne!

 

Nie przegap okazji i zanurz się w wieczorze muzykalności i ekspresji artystycznej w Jazz Café POSK. Zapraszamy na niezapomniane wydarzenie z udziałem Grupy Tomasz Bura z Rouhangeze i ich Gośćmi Specjalnymi!

 

Muzycy:

Tomasz Bura - fortepian, instrumenty klawiszowe
Rouhangeze - wokal
Max Luthert - bas
Zoe Pascal - perkusja

Oraz Goście Specjalni!
Video 1 ("Synthesis"):

Video 2 ("Signs"):

 

Piątek 21 czerwca 2024

Bar 19:30 / muzyka 20:30

Bilety 15 GBP przy wejściu i na Eventbrite:

Adres:
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps