Menu

About Polish science in Oxford

About Polish science in Oxford
Polish societies at The Oxford and Cambridge Universities organise a conference ‘Science. Polish Perspectives’ . The conference, which will take place in Oxford from 19 to 21 of October, is directed to young Polish researchers, PhD students and undergraduates conducting their own research at universities and institutes outside of Poland.
Advertisement
News available in Polish
Spotkanie będzie okazją do wzajemnego poznania się członków społeczności młodych, polskich naukowców, mieszkających i studiujących za granicą oraz do dyskusji na temat uczestnictwa Polaków w rozwoju nauk ścisłych i technologii.

Obecność na konferencji potwierdzili wstępnie znani polscy naukowcy, pracujący poza granicami kraju. W programie znajdą się między innymi panele nauk matematycznych, przyrodniczych i ekonomicznych, a także dyskusja na temat stanu nauk ścisłych i pokrewnych w Polsce oraz perspektyw powrotu do kraju.

Do udziału w seminarium, które odbędzie się w dniach od 19 do 21 października br. w Oksfordzie, organizatorzy zachęcają wszystkich młodych naukowców – rejestracja trwa do 15 września, a dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej www.polishperspectives.org. Chętni do zaprezentowania tematyki swoich badań w formie wykładu popularnonaukowego są proszeni o zaznaczenie tego w zgłoszeniu.

W czasie trwania konferencji zapewnione będzie wyżywienie w formie lunchu oraz bogaty program wieczorny, umożliwiający budowanie sieci kontaktów i integrację.
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.11.2019
  GBP 5.014 złEUR 4.295 złUSD 3.874 złCHF 3.911 zł

  Sport


  Advertisement