Incydent mógł się zakończyć tragedią, ale nikomu nic się nie stało. (Fot. Twitter/@LeParisien)

Francja: Samolot wypadł z pasa podczas lądowania. Na pokładzie była francuska minister

Wczoraj wieczorem podczas lądowania na paryskim lotnisku Orly wypadł z pasa samolot pasażerski, na którego pokładzie była m.in. francuska minister - poinformowały władze lotniska. Nikomu nic się nie stało.

Maszyna lecąca z Rodez na południu Francji lądowała na Orly przy bardzo złej pogodzie. Jak podała stacja RTL, na jej pokładzie były 42 osoby - 39 pasażerów i trzech członków załogi. Służby lotniskowe pomogły im bezpiecznie opuścić samolot.

"Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ogromne podziękowania dla strażaków i pracowników lotniska Orly za ich profesjonalizm" - przekazała na Twitterze francuska minister ds. spójności terytorialnej Caroline Cayeux, która wracała tym samolotem z kongresu w Rodez.

Incydent spowodował zakłócenia w pracy lotniska Orly. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Co o tym myślisz?
Linki Sponsorowane
Ładuję...
Kurs NBP
GBP
4.9810
+0.0164
EUR
4.2864
+0.0022
USD
3.7756
+0.0202
CHF
4.6526
+0.0155
Forex
Źródło: currencybeacon.com
Ładuję...

Ogłoszenia

Wiadomości

Wydarzenia

Menu