Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jakie są perspektywy handlu międzynarodowego? Polskie Sympozjum Finansowania Handlu już pojutrze

Jakie są perspektywy handlu międzynarodowego? Polskie Sympozjum Finansowania Handlu już pojutrze
Przedmiotami handlu międzynarodowego są: towary, usługi, kapitał oraz dobra niematerialne, np. patenty, licencje, a także siła robocza, np. wynajmowanie pracowników zagranicznych firmom budowlanym. Tematów na sympozjum nie będzie więc brakować...
Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które już teraz wzbudza zainteresowanie wśród profesjonalistów zajmujących się handlem międzynarodowym. 'Polskie Sympozjum Finansowania Handlu 2024', organizowane przez MERGE, odbędzie się 15-16 maja w Crowne Plaza Warsaw - The Hub. Jednym z patronów medialnych jest portal Londynek.net.
Reklama
Reklama

Polska zajmuje czołowe miejsca na świecie w eksporcie mebli, poligrafii, słodyczy, mięsa, nabiału i chemii gospodarczej. Dlatego też sympozjum zapowiada się jako inspirujące doświadczenie, które otworzy nowe perspektywy w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Patronat nad tym inauguracyjnym sympozjum objęło Ministerstwo Finansów. To nie tylko kluczowy gracz w dziedzinie finansów, ale także ważny partner na globalnej scenie handlowej. Jego wsparcie dodaje wydarzeniu dodatkowego znaczenia i potwierdza jego prestiż na arenie międzynarodowej.

Meble to polski hit eksportowy nr 1, ich sprzedaż rośnie, a więcej mebli od nas eksportują tylko Chińczycy i Niemcy. (Fot. Getty Images)

Sympozjum organizowane przez MERGE, to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i poszerzenia horyzontów w zakresie handlu międzynarodowego. Będzie to czas nie tylko na zdobywanie wiedzy, ale również na rozmowy, networking i pogłębianie wiedzy.

Pełen program wydarzenia można znaleźć na stronie: https://polish-trade-finance.gridaly.com/, a szczegóły dotyczące zakupu biletów - w naszym dziale WYDARZENIA.

"Polish Trade Finance Symposium 2024" odbywać się będzie w dniach 15-16 maja w Warszawie.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.07.2024
  GBP 5.0939 złEUR 4.2796 złUSD 3.9498 złCHF 4.4410 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama